flag Судова влада України

Оголошення про виклик відповідача

12 квітня 2018, 09:40

Галицький районний суд Івано – Франківської області повідомляє Колеснік Василя Дмитровича, 10.12.1970 р.н., який зареєстрований в м. Галич, вул. Гора, 245,  Галицького району, Івано-Франківської області, згідно поштового повідомлення по даній адресі не проживає.

 Галицького району, Івано-Франківської області,   згідно довідки з поштового відділення   судове повідомлення не отримав за закінченням встановленого строку зберігання.

У відповідності до ст. 128 ЦПК України, в разі, якщо місце проживання сторони не відоме, він викликається до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке має бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про час, дату та місце розгляду справи.

Відповідача , Колеснік Василя Дмитровича  по справі  за позовом   Кердяк Оксани Ярославівни до Колеснік Василя Дмитровича про  розірвання шлюбу  викликається в  судове засідання на 15 травня  2018 року на 08.30 годин в приміщенні Галицького районного суду, який розташований за адресою – м. Галич, вул. Караїмська, 10, Івано-Франківської області.

Попередити відповідача, що у разі неявки в судове засідання на визначену дату без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

 

Прес-служба суду