flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик відповідача

05 березня 2018, 08:28

Галицький районний суд Івано – Франківської області повідомляє Филюк Валентину Олександрівну, 15.02. 1990 р.н., яка проживає с. Придністров’я, вул. Наддністрянська, 42, Галицького району, Івано-Франківської області,   згідно довідки з поштового відділення    по даній адресі не проживає.

У відповідності до ст. 128 ЦПК України, в разі, якщо місце проживання сторони не відоме, він викликається до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке має бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про час, дату та місце розгляду справи.

Відповідача , Филюк Валентину Олександівну  по справі  за позовом   ПАТ КБ «Приватбанк» до Филюк Валентини Олександрівни про стягнення заборгованостя  викликається в судове засідання на 03 квітня 2018 року на 14.00 годин в приміщенні Галицького районного суду, який розташований за адресою – м. Галич, вул. Караїмська, 10, Івано-Франківської області.

Попередити відповідача, що у разі неявки в судове засідання на визначену дату без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

 

Прес-служба суду.