flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик відповідача

26 лютого 2018, 14:57

Галицький районний суд Івано – Франківської області повідомляє Іванюк Наталію Василівну, 03.05. 1967 р.н., яка проживає м. Надвірна, вул. Кобринської, 9/17, Івано-Франківської області,   згідно довідки з поштового відділення    по даній адресі не проживає.

Іванюк  Михайла Михайловича, 20.02.1960 р.н., який проживає с. Старуня, Богородчанського району Івано-Франківської області, згідно довідки поштового відділення по даній адресі не проживає .

У відповідності до ст. 128 ЦПК України, в разі, якщо місце проживання сторони не відоме, він викликається до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке має бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про час, дату та місце розгляду справи.

Відповідачів , Іванюк Наталію Василівну та Іванюк Михайла Михайловича  по справі  за заявою  представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Довіра та Гарантія» про зміну сторони виконавчого провадження в справі за позовом Публічного акціонерного товариства комерційного банку «Правекс-Банк» до Іванюк Наталії Василівни, Іванюк Михайла Михайловича про стягнення заборгованості за договором кредиту  викликається в судове засідання на 12 березня 2018 року на 09.40 годин в приміщенні Галицького районного суду, який розташований за адресою – м. Галич, вул. Караїмська, 10, Івано-Франківської області.

Попередити відповідача, що у разі неявки в судове засідання на визначену дату без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

 

Прес-служба суду.