flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошення про виклик відповідача

26 лютого 2018, 10:53

Галицький районний суд Івано – Франківської області повідомляє Мацькевича Андрія Орестовича, 26.06.1980 р.н., проживаючого м. Галич, вул. Т.Шевченка, 25,  Галицького району, Івано-Франківської області,   згідно довідки Управління державної міграційної служби України в Івано-Франківській області  місце проживання якого  невідоме.

У відповідності до ст. 128 ЦПК України, в разі, якщо місце проживання сторони не відоме, він викликається до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке має бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про час, дату та місце розгляду справи.

Відповідач, Мацькевич Андрій Орестович  по справі  за позовом Мацькевич Світлани Василівни до Мацькевич Андрія Орестовича про розірвання шлюбюу  викликається в судове засідання на 22 березня 2018 року на 08.00 годин в приміщенні Галицького районного суду, який розташований за адресою – м. Галич, вул. Караїмська, 10, Івано-Франківської області.

Попередити відповідача, що у разі неявки в судове засідання на визначену дату без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

 

Прес-служба