Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Оголошення про виклик відповідача

09 лютого 2018, 08:58

Галицький районний суд Івано – Франківської області повідомляє Ворох Ольгу Петрівну, 19.02.1973р.н., зареєстрованої в с. Садки, Галицького району, Івано-Франківської області, яка згідно відповіді Кінчаківської сільської ради та довідки поштового відділення за зареєстрованим місцем не проживає, місце проживання якої невідоме.

У відповідності до ст. 128 ЦПК України, в разі, якщо місце проживання сторони не відоме, він викликається до суду через оголошення на офіційному веб-порталі судової влади України, яке має бути розміщене не пізніше ніж за десять днів до дати відповідного засідання. З опублікуванням оголошення про виклик особа вважається повідомленою про час, дату та місце розгляду справи.

Відповідач, Ворох О.П. по справі  ПАТ КБ "Приватбанк" про стягнення заборгованості викликається в судове засідання на 19 лютого 2018 року на 14.00 годин в приміщенні Галицького районного суду, який розташований за адресою – м. Галич, вул. Караїмська, 10, Івано-Франківської області.

Попередити відповідача, що у разі неявки в судове засідання на визначену дату без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Прес служба суду.