flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Аналіз стану роботи щодо впровадження SMS - повідомлень в Галицькому районному суді Івано-Франківської області за січень 2018 року

01 лютого 2018, 08:24

Відповідно до наказу Державної судової адміністрації України від 20 вересня 2013 року № 119, зі змінами запроваджено порядок надсилання судами учасникам судового процесу текстів судових повісток у вигляді SMS – повідомлень в місцевих та апеляційних загальних судах.

Відповідно до ч. 1 ст. 135 КПК України, ч.9 ст. 128 ЦПК України, ч. 5 ст. 147 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та з метою забезпечення своєчасності інформування учасників судового процесу про час і місце розгляду справи.

Адже подання учасниками судового розгляду заяви про намір отримувати судовий виклик у вигляді SМS - заощадить час, який затрачається для направлення судових викликів поштою, та забезпечить своєчасне інформування щодо часу та місця розгляду справи незалежно від тимчасової відсутності за місцем проживання (відпустка, відрядження тощо).

Так, в Галицькому районному суді Івано-Франківської області  працівники апарату суду роз’яснюють учасникам судового процесу про подання заяв щодо направлення текстів судових повісток у вигляді SMS – повідомлень.

За   січень 2018 року  відправлено 37  судових  повісток  у вигляді   SMS.

            

Прес-служба суду.